Kleine uitleg … mijn neefje is allergisch voor honden maar ze houden er zoveel van … nu heb ik laten vallen dat er ook hypo-allergene honden rassen zijn …( best veel en leuke rassen ook ).
Alleen heb ik geen ervaring met met mensen die niet tegen honden kunnen en ik weet ook niet of het echt goed werkt ….het is niet de bedoeling dat hij er last van heeft.
En al helemaal niet de bedoeling dat we de hond moeten weggeven na 2 maanden proeftijd…
nu vroeg ik mijn eigen af hoe goed dat werkt met allergieën …word je helemaal niet ziek meer ? werkt het alleen een beetje ?
of is het volgens jou geweldig gegaan?
ik zou heeel graag jou ervaring horen…
mocht je eigen afvragen of je hond hypo allergeen is dit is ergens een lijstje
Basenji, Bedlington Terrier, Bichon Frise, Coton de Tulear, Havanezer, de Ierse Water Spaniel, Kerry Blue Terriër, de Malteser, Poedel, Portugese Waterhond, Schnauzer, Shih Tzu , Soft Coated Wheaten Terrier, en Yorkshire Terrier.
Bron